راهنمای تمیز کردن گریل استخر

Discuss keyword selection, research and related tools here.
Post Reply
sepantaseo
Posts: 110
Joined: Thu Apr 25, 2019 12:35 am
Contact:

راهنمای تمیز کردن گریل استخر

Post by sepantaseo »

همانطور که می دانید برای تمیز کردن گریل استخر نیاز به آگاهی دارید. اگر به گریل استخر رسیدگی کنید و آن را تمیز نگهدارید خواهید دید که چقدر دوام دارد و نیازی به تعویض این نوع گریتینگ ها پیدا نمی کنید. در مطالب قبل شما را با نحوه تمیز کردن گریل استخر آشنا کردیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تمیز کردن گریل استخر اطلاعات بیشتری به دست آورید.
گفتیم که برای تمیز کردن گریل استخر باید دستکش دست کنید و گریل ها را به نحوی که گفتیم از جایش بلند کنید و سپس تمامی گرفتگی ها و برگ ها و زباله های ریخته شده و گیر کرد در گریل را بیرون آورید و داخل کیسه زباله بریزید.
حالا یک تلمبه لجن کشی را داخل یک سطل با 5 گالن آب قرار دهید. و سطل را در جایی پایین تر از گریتینگ ها قرار دهید. اگر نیاز بود لازم است تا جایی را بکنید و گود کنید تا سطل را در آنجا فرار دهید که پایین تر از گریل دور استخر باشد. سطل را پر از آب کنید تا تلمبه در آن شناور شود.
لبه تلمبه را وارد گریل استخر کنید و قسمت دیگر تویوپ را جایی که می خواهید آب به آنجا جریان پیدا کند قرار دهید. تلمبه را به برق بزنید و اگر لازم بود از سیم های اضافی برای بیرون آوردن گرفتگی ها تمیز کردن گریتینگ استفاده کنید. تا زمانی که دیگر آبی برای تخلیه شدن باقی نماند پمپ را روشن بگذارید. سپس پمپ را خاموش کنید و آن را از برق بکشید و از سطل بیرون بیاورید.
در هنگام تمیز کردن گریل استخر مراقبل باشید تا تلمبه به گریل آسیبی وارد نکند البته اگر از گریل های با کیفیت و با دوام برای دور استخرتان استفاده کنید خواهید دید که هیچ آسیبی به گریل شما وارد نخواهد شد.
برای تهیه بهترین انواع گریل استخر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest