چرا از چوب ترمو به عنوان نمای ساختمان استفاده کنیم؟

Discuss keyword selection, research and related tools here.
sepantaseo
Posts: 110
Joined: Thu Apr 25, 2019 12:35 am
Contact:

چرا از چوب ترمو به عنوان نمای ساختمان استفاده کنیم؟

Postby sepantaseo » Mon Apr 29, 2019 1:16 am

آیا می دانید با چوب ترمو می توانید نمای زیبا و مورد توجهی برای ساختمان خود در نظر بگیرید؟ در مقالات قبل شما را با مشخصات و یژگی های چوب ترمو آشنا شدید همچنین اطلاعات مفیدی در خصوص قیمت چوب ترمووود نیز به دست آوردید. با مطالعه مقالات قبل می توانید در خصوص دلیل انتخاب چوب ترمو به عنوان نمای ساختمان استفاده کنید و همچنین خلاقانه ترین کاربرد های چوب ترمو را به شما معرفی کردیم.
در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در خصوص چوب ترمو و نمای ساختمان به شما ارائه دهیم.
همانطور که می دانید برای انتخاب چوب ترمو به عنوان نمای ساختمان باید به دوام الوار توجه کرد. به همین خاطر انتخاب چوب ترمو به عنوان یک نوع چوب با دوام بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. چوب ترمو به دلیل فرایند گرمادهی که انجام داده است بسیار با دوام و مقاوم شده است.
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد چوب ترمو ماندگاری آن است. در برخی از مناطق آب و هوایی خزه بر سطح نمای ساختمان رشد می کند. در این شرایط نیز می توانید از چوب ترمو استفاده کنید. اگر از چوب ترمو در نمای ساختمانتان استفاده کنید سالیان سال می توانید از زیبایی آن لذت ببرید. اگرچه چوب ترمو در برابر رشد خزه مقاوم نیست اما می توان با انجام تغییرات و استفاده از مواد به خصوصی از رشد خزه نیز جلوگیری کرد.
چوب ترمو دارای ۶-۸ درصد رطوبت است. به همین خاطر در شرایط متفاوت آب و هوایی می توان از چوب ترمو به عنوان نمای ساختمان استفاده کرد.
چگالی چوب ترمو
چگالی چوب ترمو حداقل حدود ۱۰ درصد کمتر از صنوبر اروپای شمالی است.
ویژگی های گرمایشی و سطح PH
رسانایی چوب ترمو در مقایسه با چوب های معمولی حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد کمتر است. همچنین درجه و سطح PH چوب ترمو در مقایسه با سایر الوار های طبیعی و گرما داده نشده پایین تر است.

Return to “Keyword Forum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest