نکات مهم در مورد کمک فنر

Discuss keyword selection, research and related tools here.
sepantaseo
Posts: 110
Joined: Thu Apr 25, 2019 12:35 am
Contact:

نکات مهم در مورد کمک فنر

Postby sepantaseo » Mon Apr 29, 2019 1:33 am

به طور کلی کمک فنر عبارتی است که نه تنها برای در خودرو ها شنیده می شود و جزو لوازم خودرو محسوب می شود در هواپیماها، کشتی ها و حتی تجهیزات نظامی نیز کاربرد دارد. به طور کلی کاربرد کمک فنر عبارت اند از جلوگیری از انواع شوک ها و همچنین کاهش و تعدیل لرزش های وارده.
وجود کمک فنر در خودرو بسیار حیاتی است هنگامی که بدنه اتومبیل متحمل فشار ناگهانی می شود کمک فنر لرزش ها و حرکات ناگهانی خودرو را کنترل می کند. به طور کلی کمک فنر چه در خودرو ها و چه در سایر وسایل نقلیه مانند هواپیما بسیار ضروری است. تصور کنید که هواپیمایی در هنگام فرود آمدن کمک فنر نداشته باشد و ضرباتی که به هواپیما در هنگام فرود وارد می شود تعدیل نیابد. بی شک این شرایط بسیار خطرناک خواهد بود مطمئنا دیگر با کاربرد کمک فنر آشنا شده اید. امروزه اَکسل و سیستم تعلیق های مختلفی ساخته می شوند. با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد مشخصات کمک فنر در اختیارتان قرار دادیم، در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات کمک فنر به دست آورید.
آیا می دانید چه زمان باید کمک فنر را تعویض کنید؟
هنگامی که کمک فنر خودروی شما به خوبی جلوی لرزش های وارده را نگیرد و همچنین نشتی داشته باشد. مهم نیست چقدر کمک فنر آسیب دیده باشد و کار سخت به نظر برسد اگر کمی مهارت داشته باشید می توانید با یک آچار مخصوص سفت کردن فنر و همچنین پیچکشتی، کمک فنر را تعویض کنید. می توانید بهترین کمک فنر ها را از فروشگاه براتی ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین کمک فنر ها خریداری کنید.
آشنایی با خرابی های کمک فنر
1. میل پیستون در ابتداری تراکم و فشار آزادانه حرکت کند.
2. نشتی و چکه کردن کمک فنر
3. نشانه های خرابی کمک فنر
4. هندلینگ نا درست و بی کیفیت
5. افزایش صدای خرابی
6. صدا های غیر معمول در هنگام رانندگی
7. عدم راحتی در داخل کابین خودرو

Return to “Keyword Forum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest