قیمت سوپاپ اطمینان و راهنمای تعمیر سوپاپ اطمینان

Discuss keyword selection, research and related tools here.
Post Reply
sepantaseo
Posts: 110
Joined: Thu Apr 25, 2019 12:35 am
Contact:

قیمت سوپاپ اطمینان و راهنمای تعمیر سوپاپ اطمینان

Post by sepantaseo »

همانطور که می دانید سوپاپ اطمینان و همچنین شیر اطمینان جزو کاربردی ترین لوازم صنعتی به شمار می روند. در مقالات قبل شما را با نحوه تست سوپاپ اطمینان و همچنین راهکار هایی برای تعویض شیر اطمینان آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه جلوگیری از چکه کردن شیر اطمینان و همچنین سوپاپ اطمینان آشنا کنیم.
ممکن است تا به حال متوجه شده باشید که شیر اطمینان شما بعد از مدتی چکه کند. ممکن است به مرور این اتفاق بیافتد و یا نصب نا درست شیر اطمینان این مشکل را به وجود آورده باشد. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث چکه کردن شیر اطمینان شود. مهم نیست که شیر اطمینان به چه دلیل چکه می کند می توانید با استفاده از مراحل زیر شیر اطمینان مورد نظرتان را تعمیر کنید.
مرحله اول
اولین کاری که باید انجام دهید این است که خیلی راحت کارهای اولیه و محکم کاری ها را انجام دهید. چند بار باید شیر را باز و بسته کنید. شاید فقط با این کار دوباره شیر اطمینان درست کار کند و مانند روز اولش شود. اگر دیدید که شیر اطمینان خیلی کم چکه می کند این کار را حتما اجام دهید شاید با همین باز و بسته کردن ساده شیر شما تعمیر شود. اگر دیدی که شیر شما خیلی چکه می کند باید از مراحل دیگر برای تعمیر شیر اطمینان و یا سوپاپ اطمینان استفاده کنید. شاید هم ناچار شوید به کل شیر اطمینان را تعویض کنید.
مرحله دوم
در این مرحله ابتدا باید گازی که وارد آبگرم کن می شود را قطع کنید. شیر گاز را پیدا کنید و آن را در وضعیت خاموش قرار دهید. متوجه این نکته باشید که شاید لازم باشد قبل از اینگه دوبار شیر را باز کنید از یک مامور گاز برای این کار کمک بگیرید. البته این مورد بستگی به محل زندگی شما نیز دارد. اگر از هیتر برقی استفاده می کنید نیز باید جریان برق را قطع کنید.
مرحله سوم
قبل از اینکه هرکاری را با آب گرمکن انجام دهید باید شیر آب سرد را بسته باشید. از آنجا شیری که در انتها قرار دارد ممکن است لازم شود تا باز شود. این کار به شیر اطمینان اجازه می دهد تا باز شود و آب داخل تانکر خالی شود.
مرحله چهارم
مرحله بعدی در تعمیر سوپاپ اطمینان و جلوگیری از چکه کردن شیر اطمینان از این قرار است. حالا زمان آن رسیده است که لوله سرریز را از شیر اطمینان فشار جدا کنید. ممکن است برای بریدن لوله سرریز به اَره نیاز پیدا کنید. البته فقط اگر آن را به شیر اطمینان لحیم و یا چسبانده بودند لازم است تا آن را ببرید. در غیر این صورت راحت تر می توانید لوله سرریز را جدا کنید. حالا که لوله سرریز را برداشتید می توانید با یک آچار و انبر مخصوص شیر اطمینان را باز کنید تا آن را تعویض کنید.
برای اطلاع از قیمت سوپاپ اطمینان به سایت فروشگاه مهبد مراجعه کنید.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest