نحوه روکش زدن با رنگ چوب ترمو

Discuss keyword selection, research and related tools here.
Post Reply
sepantaseo
Posts: 110
Joined: Thu Apr 25, 2019 12:35 am
Contact:

نحوه روکش زدن با رنگ چوب ترمو

Post by sepantaseo »

استفاده از رنگ چوب ترمو علاوه بر پوشش دهی و زیبایی فواید بسیار زیادی برای چوب ترمووود شما دارد. در مطالب قبل شما را با راهنمای آماده سازی چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه روکش زدن ترمووود با رنگ چوب ترمو اطلاعات بیشتری به دست آورید.
می توانید از رنگ چوب ترمو بهر برای پوشش دادن ترمووود استفاده کنید.
برای نتیجه گیری بهتر است تا ابتدا سطح چوبی مورد نظر را از هر گونه آلودگی و لک پاک کنید. سپس از BEHR PREMIUM® Wood Stain & Finish Stripper. برای آماده سازی چوب ترمو استفاده کنید. اگر ترمووود شما قارچ گرفته و لک های زیادی دارد می توانید از محصول BEHR PREMIUM® All-In-One Wood Cleaner استفاده کنید.
برای پوشش دهی سطح چوبی نیمی از غلطک را به رنگ چوب ترمو آغشته کنید و اول سطوح عمودی را رنگ بزنید.
مرحله اول
ابتدا سطح چوبی مورد نظر را روی یک جای ثابت قرار دهید. اگر سطح چوبی دارای سوراخ های بزرگ تر از ¼ بود بهتر است تا از پر کننده چوب برای از بین بردن خراش های موجود استفاده کنید.
مرحله دوم
حفره های کوچک و بزرگ را که پر کردید و سطح چوبی مورد نظر شما صاف شد می توانید از رنگ چوب ترمو Advanced DeckOver برای پوشش دهی به ترمووود استفاده کنید.
مرحله سوم
دوباره با استفاده از قلموی رنگ تمام قسمت ها را از پهنای سطح چوبی رنگ کنید. از گوشه ها شروع کنید و تا انتهای سطح ترموود پیش بروید.
مرحله چهارم
گوشه ها را نیز رنگ بزنید.
مرحله پنجم
غلطک را داخل رنگ فرو برده و آن را کاملا به رنگ آغشته کنید. برای نتیجه گیری بهتر لازم است تا نیمی از غلطک به رنگ آغشته شود.
مرحله ششم
تمامی قسمت های سطح ترمووود را رنگ بزنید. هر زمان که خواستید دوباره روی سطوح رنگ شده را رنگ بزنید باید اجازه دهید تا به خوبی خشک شده باشد.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest