بالابردن امنیت گاوصندوق

Discuss keyword selection, research and related tools here.
sepantaseo
Posts: 110
Joined: Thu Apr 25, 2019 12:35 am
Contact:

بالابردن امنیت گاوصندوق

Postby sepantaseo » Mon Apr 29, 2019 1:55 am

گاوصندوق باید محلی امن برای اشیا و وسایل ارزشی, پول, مدارک و امثال این ها باشد. بنابراین همواره باید از امن بودن آن مطمعن باشیم و در امنیت آن بکوشیم. در این مقاله به بررسی روش های مختلفی که میتوان امنیت گاوصندوق را بالا برد میپردازیم.
یکی از روش های امنیت گاوصندوق ایجاد شرایطی است که مانع از آن شود که حمل گاوصندوق به راحتی امکان پذیر باشد که خود به چندین روش امکان پذیر است. اولین روش این است که اگر گاوصندوق در مکانی باشد که اطراف آن فلزی است, جوش کردن گاوصندوق به محیط اطرافش در صورت امکان از حمل گاوصندوق توسط سارقین جلوگیری میکند و باعث افزایش امنیت آن میشود. روش دیگری که برای جلوگیری از حمل گاوصندوق میتوان استفاده کرد, پیچ کردن گاوصندوق به پشت یا هر طرفی که امکان آن در فضای گاوصندوق وجود دارد, میباشد. ما برای جلوگیری از حمل گاوصندوق میتوانیم با توجه به نیاز و شرایط از تعداد پیچ های متفاوتی استفاده کنیم و انتخاب تعداد پیچ به خود ما برمیگردد. یکی دیگر از روش های جلوگیری از حمل گاوصندوق استفاده از یک صفحه فلزی میباشد. ما میتوانیم یک صفحه فلزی را به زمین پیچ کنیم و گاوصندوق را به آن جوش دهیم. این روش هم از حمل گاوصندوق جلوگیری کرده و باعث افزایش امنیت آن خواهد شد.
روش دیگر افزایش امنیت گاوصندوق استفاده از سیستم های هوشمند میباشد. سیستم هایی که در صورت قطعی برق از باتری های خود استفاده میکنند و در صورت باز شدن گاوصندوق امکان ارسال پیام به چندین گوشی را دارند. نصب دزدگیر روشی دیگر برای افزایش امنیت گاوصندوق میباشد. این دزدگیر ها در صورت که سارق اقدام به باز کردن گاوصندوق به صورت زوری نماید, آژیر میکشد و اطلاع رسانی میکند. یک نکته بسیار مهم که در امنیت گاوصندوق وجود دارد این است که شما باید محیطی را برای قرار دادن گاوصندوق انتخاب کنید که به راحتی قابل پیدا کردن نباشد و همچنین در دید نباشد. این خود در امنیت گاوصندوق بسیار با ارزش است و همواره سعی کنید بهترین مکان را انتخاب کنید. همچنین سعی کنید از گاوصندوق هایی با وزن بالا استفاده کنید تا حمل گاوصندوق به راحتی امکان پذیر نباشد.

Return to “Keyword Forum”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest