does domain forwarding affect ranking?

This forum is for discussion of Google only. Post anything Google here, including news and SEO related questions.
Steves1

Re: does domain forwarding affect ranking?

Post by Steves1 »

Yes domain forwarding affect the ranking if you dont follow the search engine's guildenes, for better results review the guildeliens and follow it.
[url=http://www.technologylk.com/]Window Films[/url]-[url=http://www.pcmarketusa.com]Intel Computers[/url]

los_angeles_sales_trainin

Post by los_angeles_sales_trainin »

If you do a redirect straight from one domain to another, there's a possibility of getting slapped by google in terms of your pagerank or placemant in the search engine. One of the few method to do it correctly is using 301 redirect, there are also other methods which you can use, try googling for this "Proper way to do a domain redirect"
[url=http://www.losangelessalestraining.info/]Sales Training Company LA & Coaching[/url]

IrresyGrece

Zapraszamy na witryne internetowa firmy

Post by IrresyGrece »

Zapraszamy na gablotkę internetową firmy studnieaquawiert - jednostki zajmującej się studnia. Wytwarzamy wszelkiego rodzaju studnie głębinowe, wszystkie wiercone przez nas studnie plasują się na wysokim poziomie jak i materiałowym i konstrukcyjnym, jak i wykonawczym. Dla nas każde zamówienie jest indywidualne i w taki właśnie sposób traktujemy każdego klienta. Decydując się na nasze usługi otrzymujesz gwarancje fachowej obsługi również najlepszych możliwych sugestii odnośnie wiercenia studni. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wszelkie pomocne dane oraz dane kontaktu i dojazdu do nas.

IrresyGrece

Zapraszamy na witryne internetowa firmy

Post by IrresyGrece »

Zapraszamy na gablotkę internetową firmy studnieaquawiert - firmy zajmującej się studnia głębinowa podbeskidzie. Aktywujemy wszelkiego rodzaju studnie głębinowe, wszystkie wiercone przez nas studnie plasują się na wysokim poziomie jak i materiałowym i konstrukcyjnym, jak i wykonawczym. Dla nas każde zamówienie jest osobiste i w taki właśnie sposób traktujemy każdego kontrahenta. Decydując się na nasze usługi otrzymujesz gwarancje fachowej obsługi oraz najlepszych możliwych sugestii odnośnie wiercenia studni. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wszelkie potrzebne dane również dane kontaktu i dojazdu do nas.

pebystefBes

wersje schodow jakie polecacie

Post by pebystefBes »

Lada dzień będę montował schody strychowe. Czy możecie mi pomóc wybrać odpowiedni model, gatunki? Katalog odkryłem w sklepie internetowych schody strychowe fakro Na co patrzeć. Dowolny konkretny model polecicie?

pebystefBes

rodzaje schodow jakie polecacie

Post by pebystefBes »

Lada dzień będę montował schody strychowe. Czy możecie mi pomóc wybrać odpowiedni model, rodzaje? Katalog odkryłem w sklepie internetowych schody strychowe fakro Na co zwrócić uwagę. Dowolny sprecyzowany model polecicie?

pebystefBes

kategorie schodow jakie polecacie

Post by pebystefBes »

Lada dzień będę instalował schody strychowe. Czy mogę liczyć na Wasze opinie, rodzaje? Katalog wyszukałem w sklepie internetowych schody strychowe fakro Na co patrzeć. Obojętnie jaki sprecyzowany model polecicie?

submit
Site Admin

Post by submit »

Technically a 301 redirect will pass all the PR juice from main domain to the new domain, but if you were ranking on main domain before, the rankings may change or drop, because you also removed the content. If the new domain has the same exact content, then you may regain those rankings.

laurachrismartin

Post by laurachrismartin »

surely the ranking and no of visit will affect when you do the redirection.

Post Reply