آیا می دانید قیمت ورق کامپوزیت برخی از صفحات کامپوزیت با روکش پی ایی چند است؟

Discuss keyword selection, research and related tools here.
Post Reply
sepantaseo
Posts: 110
Joined: Thu Apr 25, 2019 12:35 am
Contact:

آیا می دانید قیمت ورق کامپوزیت برخی از صفحات کامپوزیت با روکش پی ایی چند است؟

Post by sepantaseo »

به طور حدودی قیمت ورق کامپوزیت آلومینیومی در هر متر مربع با روکش پی ایی حدود 2.4-11 دلار است که این هزینه در کمترین مقدار سفارش باید حدود 600 متر مربع باشد.
خصوصیات ورق کامپوزیت الومینیومی با روکش پی ایی
ضخامت این نوع ورقه کامپوزیت و پنل آلومینیومی حدود 0.12 میلی متر تا 0و50 میلی متر است.
ضخامت کلی ورقه کامپوزیت آلومینیومی 2 میلی متر تا 6 میلی متر است.
طول این نوع پنل های کامپوزیت آلومینیومی تا حدود 6500 میلی متر است.
یکی از انواع نمای ساختمان های جدید ، نمای کامپوزیت پنل است. ورق آلومینیوم کامپوزیت ها در سال های اخیر توانسته اند در نمای ساختمان تاثیرات زیادی داشته باشند و تنوع و کیفیت را به نما اضافه کنند. به نظر می رسد که استفاده از ورق های آلومینیوم کامپوزیت در ساخت نمای ساختمان توانسته تحول بزرگی در این صنعت ایجاد کند.
اما سوال بسیاری از مسکن سازان امروزه این است که چرا باید نماهای سنتی و پرطرفداری مثل نمای سنگی و نمای آجری را رها کنند و به سمت استفاده از نمای آلومینیوم کامپوزیت پنل ساختمان بیایند. سوالی به جا که می تواند به روند تصمیم گیری برای نمای ساختمان کمک کند.
تنوع زیاد
یکی از دلایلی که استفاده از کامپوزیت در نمای ساختمان را توجیه پذیر می کند، تنوع آن است. تنوع بالای رنگ و نقش و طرح در ورق های آلومینیوم کامپوزیت باعث شده تا این نما به عنوان یکی از برترین نماها از نظر تنوع شناخته شود. نمای آلومینیوم کامپوزیت تنوع بسیار بالایی دارد؛ البته ناگفته نماند که تنوع را در برندهای مطرحی مثل آلوتک آلومکس نانوباند پرمیوم باند می توان یافت که بسیاری از طراحان نما نیز به خرید این برند تاکید دارند.
قیمت مناسب
تنوع زیاد
یکی از دلایلی که استفاده از کامپوزیت در نمای ساختمان را توجیه پذیر می کند، تنوع آن است. تنوع بالای رنگ و نقش و طرح در ورق های آلومینیوم کامپوزیت باعث شده تا این نما به عنوان یکی از برترین نماها از نظر تنوع شناخته شود. نمای آلومینیوم کامپوزیت تنوع بسیار بالایی دارد؛ البته ناگفته نماند که تنوع را در برندهای مطرحی مثل پرمیوم باند می توان یافت که بسیاری از طراحان نما نیز به خرید این برند تاکید دارند.
قیمت مناسب
یه نظر می رسد یکی از دلایل مهمی که باعث می شود تا مسکن سازان را به استفاده از نمای آلومینوم کامپوزیت ترغیب کند، قیمت مناسب این محصولات است. به ویژه با ورود برند آلوتک و آلومی پیک که برند ایرانی است و خارج کردن برندهای خارجی که قابلیت رقابت با آن را نداشتند، قیمت این نوع نمای ساختمان بسیار بصرفه است.
خرید انواع محصولات آلومینیوم کامپوزیت پنل آلوتک و آلومی پیک
نصب آسان و تعمیرات آسان تر
نسبت به نماهای مختلف، تعمیرات نمای آلومینوم کامپوزیت بسیار ساده تر است. به همین علت است که به نظر می رسد استفاده از این نوع نمای ساختمان ماندگاری بیشتری دارد و اگر قسمتی از نما نیز آسیب دید خیلی ساده می توان آن را تعمیر کرد
ایمنی بالا
ایمنی نمای آلومینیوم کامپوزیت در صورتی که نصاب نما حرفه ای باشد و از ورق های با کیفیت استفاده شود، بسیار بالاتر از انواع دیگر نمای ساختمان است. لازم به ذکر است که برخی از ورق های کامپوزیت ضد حریق هستند و همین موضوع می تواند رد زمان آتش سوزی از بروز فاجعه جلوگیری کند.
موارد بیان شده تنها 4 مزیت نمای آلومینیوم کامپوزیت ساختمان هستند. این نوع از نما مزایای فراوان دیگری نیز دارد که باید به صورت مجزا در مقاله ای دیگر به آن اشاره کنیم.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests