meta tag

For discussion of general Search Engine Optimization, not specific to any engine.
Post Reply
Ken Peterson
Posts: 184
Joined: Wed Aug 31, 2011 4:51 am
Location: Florida
Contact:

Re: meta tag

Post by Ken Peterson »

Pooh wrote:It is new in seo meta tag


What is new in seo meta tag ?

solidtrustpay
Posts: 23
Joined: Thu Oct 20, 2011 8:52 pm
Contact:

Re: meta tag

Post by solidtrustpay »

Meta tag using on-page seo page releted key word using to meta tag you are use meta tag in your site so good for your site.

portstracking
Posts: 4
Joined: Tue Nov 22, 2011 8:36 am
Contact:

Re: meta tag

Post by portstracking »

You can use a special HTML < META> tag to tell robots not to index the content of a page.

Tekaerope
Posts: 4
Joined: Thu Nov 24, 2011 5:27 pm
Location: Barbados
Contact:

domeny

Post by Tekaerope »

Domeny jest to element adresu DNS, jakim mienione są strony internetowe. Nazwy domenowe przynoszą unikalny adres internetowy, jaki jest specyficzny wyłącznie dla pojedynczej strony. Domeny to niezmiernie częstokroć miano jednej jednosteki, wyrobu, usługi. Zarejestrowane domeny internetowe są jednoznaczne ze symbolem bądź nazwą marketingową. Net jest w najwyższym stopniu słynnym miejscem promocji produktów, usług itp. Większość korporacji, nawet niewielkich, osobistych firm inwestuje w faworyzowanie swoich materiałów właśnie w necie. Zauważasz już tu swoją szansę? Net jest silnym narzędziem, które zdoła Ci pomóc zwiększyć dochody Twojego interesu.Na naszej witrynie znajdziesz wszystkie dane o nas i naszej działalności. Jesteśmy obeznanym teamem, który zajmuję się wszystkim w sferze tanie domeny internetowe i serwery. Przetestuj nas osobiście! Wręczamy niechybnie najtańsze domeny w Necie, utrzymując przy tym ogromny profesjonalizm oraz fachowość. Jeśli nie miałeś pod żadnym pozorem styczności z tym przedmiotem wesprzemy Cię. Nasza grupa specjalistów z pełną gotowościom odpowie na Twoje wszelkie spytania. Nie zaprzepaszczaj więcej czasu i wypróbuj na naszej witrynie zupełną ofertę. Czas to pieniądz, przeto nie stój długo i rozpocznij zarabiać z przyczyny naszej strony WWW.

Tekaerope
Posts: 4
Joined: Thu Nov 24, 2011 5:27 pm
Location: Barbados
Contact:

domeny

Post by Tekaerope »

Domeny jest to cząstka adresu DNS, jakim tytułowane są strony WWW. Określenia domenowe gwarantują niepowtarzalny adres internetowy, który jest specyficzny tylko i wyłącznie dla pojedynczej witryny. Domeny to bardzo częstokroć tytuł jednej jednosteki, wyrobu, usługi. Zarejestrowane domeny internetowe są równobrzmiące ze herbem lub nazwą handlową. Internet jest w najwyższym stopniu słynnym miejscem rekomendowania produktów, usług itp. Większa część korporacji, nawet niewielkich, prywatnych firm wkłada pieniądze w wystawianie swoich towarów właśnie w internecie. Na naszej stronie WWW odnajdziesz wszystkie dane, jakich będziesz poszukiwał w temacie domeny internetowe. Masz swój lokalny biznes? Zaprojektuj dzięki nam swoje własne serwery i zezwól się znaleźć przypuszczalnym klientom. Internet i domeny to narzędzia bez, jakich tak naprawdę w dzisiejszych czasach funkcjonować. Oferujemy pewnie najtańsze domeny w Necie, stosując przy tym wielki profesjonalizm i fachowość. O ile nie miałeś zupełnie styczności z tym przedmiotem wspomożemy Cię. Nasz zbiór zawodowców z przyjemnością odpowie na Twoje wszystkie pytania. Nie marnuj więcej czasu i wypróbuj na naszej stronie www całą ofertę. Czas to pieniądz, w takim razie nie oczekuj tak i pocznijże zarabiać z wykorzystaniem naszej witryny.

Tekaerope
Posts: 4
Joined: Thu Nov 24, 2011 5:27 pm
Location: Barbados
Contact:

domeny

Post by Tekaerope »

Domeny jest to wycinek adresu DNS, którym nazywane są witryny internetowe. Określenia domenowe zapewniają unikalny adres internetowy, który jest charakterystyczny jedynie dla jednej witryny internetowej. Domeny to ogromnie często określenie jednej jednosteki, wyrobu, usługi. Zarejestrowane domeny internetowe są zgodne ze symbolem lub nazwą marketingową. Sieć jest w najwyższym stopniu kultowym miejscem rekomendowania artykułów, usług itp. Większa część korporacji, nawet małych, własnych biznesów wkłada pieniądze w faworyzowanie swoich towarów właśnie w internecie. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie informację, których będziesz wyszukiwał w dziedzinie domeny internetowe. Masz swój prywatny biznes? Załóż dzięki nam swoje własne serwery i przyzwól się wyszperać możliwym użytkownikom. Internet i domeny to narzędzia bez, jakich w rzeczywistości w dzisiejszych czasach funkcjonować. Przedkładamy pewnie w największym stopniu opłacalne domeny w Necie, utrzymując przy tym wielki profesjonalizm plus fachowość. Jeśli nie posiadałeś w życiu styczności z tym przedmiotem wspomożemy Cię. Nasza grupa zawodowców z radością odpowie na Twoje wszelakie spytania. Nie trwoń więcej czasu i sprawdź na naszej witrynie obszerną ofertę. Czas to pieniądz, z tej przyczyny nie stój tak i rozpocznij zyskiwać z wykorzystaniem naszej strony internetowej.

wlcindia
Posts: 64
Joined: Thu Sep 08, 2011 9:46 pm
Location: India
Contact:

Re: meta tag

Post by wlcindia »

Meta tags are the tags which is used for On Page SEO, by which we can optimized our website. There are the following necessary tags which sold have to uploaded in every page of website.

<title> Title of website</title>
<keywords> Keywords of website</keywords>
<description> Description of page or website</description>

Jajwicoy
Posts: 27
Joined: Wed Dec 14, 2011 3:56 am
Contact:

Re: meta tag

Post by Jajwicoy »

Meta tags are HTML codes that are inserted into the header on a web page, after the title tag.

Malrgaf
Posts: 34
Joined: Tue Dec 20, 2011 9:34 pm
Contact:

Re: meta tag

Post by Malrgaf »

Meta Tags are a component of the invisible part of your HTML page, all that stuff between the <head> and </head> tags. Probably you have only seen the title tag in there, but there are more content be hidden you never saw and these are very useful information for search engines like Google, Inktomi, FAST etc.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests